Audytomat - O nas

Aktualne świadectwo energetyczne jest nie tylko wymogiem prawnym, ale także krokiem ku bardziej zrównoważonemu życiu. W Audytomacie rozumiemy znaczenie tych dokumentów i oferujemy kompleksowe usługi obejmujące świadectwa energetyczne. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu gwarantujemy nie tylko spełnienie formalności, ale także rzetelną analizę i doradztwo, które mogą przynieść realne oszczędności.

Wszechstronna i wykształcona kadra

Nasz zespół składa się z ekspertów i inżynierów najlepszych polskich uczelni technicznych. Mamy doświadczenie w dziedzinach energetyki, budownictwa, nieruchomości oraz IT.

Produkt stworzony z myślą o klientach

W odpowiedzi na potrzeby rynku stworzyliśmy narzędzie, które pozwala wykonać świadectwo charakterystyki energetycznej nieruchomości oraz audyt energetyczny bez wychodzenia z domu.

Certyfikowani i doświadczeni Audytorzy

Wszyscy nasi audytorzy są wpisani do ministerialnego (MRiT) rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych.

Ubezpieczenie OC - Twoje bezpieczeństwo

Wszyscy nasi audytorzy posiadają wymagane normami prawnymi ubezpieczenie OC. Przed każdą wysyłką sprawdzamy także jakość każdego stworzonego świadectwa i audytu.

Nasz zespół

tom

Tomek Ćwikliński

Certyfikowany Audytor / założyciel

Tomek jest inżynierem Energetyki Politechniki Warszawskiej. Jest jednym z naszych audytorów oraz specjalistą ds. energetyki. Na liście ministerialnej wpisany pod numerem 18999.

szymon

Szymon Pińkowski

Specjalista ds. nieruchomości / założyciel

Szymon rewitalizuje kamienice w centrum Poznania oraz jest specjalistą w dziedzinie konstrukcji oraz energooszczędności budynków.

fg

Filip Geppert

Certyfikowany audytor / założyciel

Filip ukończył Energetykę na Politechnice Warszawskiej. Obecnie specjalizuje się w energetyce oraz budowaniu rozwiązań IT w Audytomacie. Na liście ministerialnej wpisany pod numerem 23629.

O nas w mediach

Audytomat w liczbach:

5250+
Zadowolonych klientów
6555+
Zrealizowanych świadectw energetycznych
24h
Średni czas realizacji zamówienia
4.9/5
Ocena klientów na Facebooku oraz Google.

Zaufali nam:

Zaufali nam:

pfr_logosweetsweetsweetsweetsweet