Audyt remontowy to klucz do optymalizacji kosztów działań termomodernizacyjnych i remontowych. Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowania na audyt, remont i termomodernizację w budynkach mieszkalnych.

Korzyści z audytu remontowego

Audyt remontowy to ogłębna ocena stanu technicznego budynku, której głównym celem jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku poprzez identyfikację i zaproponowanie usprawnień oraz prac remontowych. Wynika to nie tylko z praktycznych, ale również ekonomicznych korzyści płynących z realizacji zaleceń zawartych w audycie.

  Jak otrzymać premię remontową?

  Audyt remontowy to podstawa do ubiegania się o premię remontową. Ta premia jest formą dofinansowania na wsparcie termomodernizacji i remontów, oferowaną dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych oddanych do użytku przed 14 sierpnia 1961 roku. Przepisy określają również, którym inwestorom można przyznać premię remontową.

   Wskaźnik kosztu przedsięwzięcia

   Wskaźnik kosztu przedsięwzięcia jest stosunkiem kosztu przedsięwzięcia remontowego lub termomodernizacyjnego do powierzchni użytkowej budynku. Jest to kluczowy wskaźnik ekonomiczny przy planowaniu przedsięwzięcia remontowego i ubieganiu się o dofinansowanie.

    Rola audytu energetycznego

    Audyt energetyczny jest kluczowy dla przeprowadzenia skutecznego audytu remontowego, ponieważ zapewnia szczegółowe dane o obecnym stanie energetycznym budynku. Dane te są niezbędne do określenia możliwości poprawy efektywności energetycznej i kosztów związanych z tą poprawą. Ofertę na wykonanie audytu energetycznego możesz sprawdzić pod poniższym linkiem Audyt energetyczny Czyste Powietrze

     Zamów świadectwo lub audyt energetyczny w Audytomacie!

     Oferujemy wykonanie świadectw i audytów energetycznych online. Dokumenty wykonujemy we współpracy z certyfikowanymi i doświadczonymi audytorami, a zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

     📄 Posiadasz już świadectwo energetyczne? Zweryfikuj za darmo jego autentyczność! ✅

     Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności swojego świadectwa energetycznego, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które pozwoli Ci na weryfikację Twojego świadectwa przez naszych ekspertów.

     Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na udostępnienie swoich danych oraz kontakt w sprawie weryfikacji autentyczności świadectwa.

     Podziel się artykułem na social media:

     Blog

     Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.