Program STOP SMOG to kluczowa inicjatywa w walce z niszczącą jakością powietrza i zagrażającym zdrowiu smogiem. Zobacz, jakie możliwości zapewnia program oraz jakiego rodzaju dofinansowanie można z niego uzyskać.

Kto może wnioskować o uzyskanie dofinansowania z programu?

Program STOP SMOG jest dostępny dla wszystkich właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, którzy pragną przeprowadzić termomodernizację lub wymienić stary piec na niskoemisyjne rozwiązania.

  Rola gminy w programie STOP SMOG

  Gmina pełni kluczową rolę w programie STOP SMOG, ponieważ to ona jest odpowiedzialna za weryfikację wniosków i przekazanie dofinansowania. Współpraca z gminą jest niezbędna dla sukcesu projektu.

   Jakie działania można podjąć z wykorzystaniem pieniędzy z programu?

   Dofinansowanie z programu STOP SMOG może być wykorzystane na termomodernizację budynku lub wymianę starego pieca na niskoemisyjny. Oba te działania przyczyniają się do redukcji emisji szkodliwych substancji.

    Podsumowanie

    Program STOP SMOG to ważna inicjatywa wspierająca walkę z problemem smogu. Dzięki dostępnemu dofinansowaniu właściciele jednorodzinnych budynków mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza i ochrony swojego zdrowia.

     Zamów świadectwo lub audyt energetyczny w Audytomacie!

     Oferujemy wykonanie świadectw i audytów energetycznych online. Dokumenty wykonujemy we współpracy z certyfikowanymi i doświadczonymi audytorami, a zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

     📄 Posiadasz już świadectwo energetyczne? Zweryfikuj za darmo jego autentyczność! ✅

     Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności swojego świadectwa energetycznego, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które pozwoli Ci na weryfikację Twojego świadectwa przez naszych ekspertów.

     Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na udostępnienie swoich danych oraz kontakt w sprawie weryfikacji autentyczności świadectwa.

     Podziel się artykułem na social media:

     Blog

     Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.