Atmosfera jest narażona na różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym na smog. Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tego, jak możemy chronić się przed tym zjawiskiem.

Prace ociepleniowe

Prace ociepleniowe to jeden ze sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej budynku, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa do ogrzewania i tym samym na mniejszą emisję zanieczyszczeń do atmosfery.

  Wymiana okien i systemu grzewczego

  Wymiana starych, nieszczelnych okien i systemu grzewczego na nowe, energooszczędne modele może znacznie zmniejszyć konieczność spalania paliw do ogrzewania pomieszczeń, co wpływa na ograniczenie emisji pyłów do atmosfery.

   Zastosowanie odnawialnych źródeł energii

   Korzystanie z odnawialnych źródeł energii, takich jak energia słoneczna i wiatrowa, pozwala na ograniczenie spalania paliw kopalnianych, które są głównym źródłem smogu, a tym samym na ochronę zdrowia przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń powietrza.

    Zamów świadectwo lub audyt energetyczny w Audytomacie!

    Oferujemy wykonanie świadectw i audytów energetycznych online. Dokumenty wykonujemy we współpracy z certyfikowanymi i doświadczonymi audytorami, a zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

    📄 Posiadasz już świadectwo energetyczne? Zweryfikuj za darmo jego autentyczność! ✅

    Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności swojego świadectwa energetycznego, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które pozwoli Ci na weryfikację Twojego świadectwa przez naszych ekspertów.

    Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na udostępnienie swoich danych oraz kontakt w sprawie weryfikacji autentyczności świadectwa.

    Podziel się artykułem na social media:

    Blog

    Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.