Ten artykuł służy jako przewodnik po programie Czyste Powietrze, omawiając wszystko, od wysokości dofinansowania po oszacowanie kosztów kwalifikowanych i czas trwania projektu.

Korzyści z programu 'Czyste Powietrze

Program 'Czyste powietrze' oferuje zróżnicowane dofinansowania, które są dostosowane do dochodów wymaganych do rozpoczęcia i zakończenia projektów modernizacyjnych. Program przewiduje dofinansowanie dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych oraz lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.

  Jakie są wartości dofinansowania?

  Czyste Powietrze oferuje różne wartości dofinansowania, a jego wysokość szacowana jest na podstawie dochodów. W ramach programu można skorzystać z dofinansowania na takie działania jak wymiana źródła ciepła czy termomodernizacja budynku. Maksymalne koszty kwalifikowane ustalono na poziomie 37 tys. zł, a minimalna kwota dofinansowania to 3 tys. zł.

   Zalety skorzystania z usług Audytomat

   Zdając sobie sprawę ze złożoności procesu uzyskania dofinansowania, oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie uzyskiwania dofinansowania do programu Czyste Powietrze. Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć program, jego wymagania i jak najlepiej skorzystać z dostępnego dofinansowania. Ofertę na wykonanie audytu energetycznego możesz sprawdzić pod poniższym linkiem Audyt energetyczny Czyste Powietrze

    Kalkulator dotacji Czyste Powietrze

    Sprawdź ile możesz uzyskać w ramach dofinansowania

    Podziel się artykułem na social media:

    Blog

    Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.