Zbliża się kolejny nabór do programu 'Czyste Powietrze', który umożliwi otrzymanie dofinansowania na prowadzenie prac związanych z poprawą jakości powietrza. Dowiedz się, jak przygotować się do składania wniosków i jakie korzyści przyniesie Ci udział w programie.

Zgłoszenia do programu “Czyste powietrze” już od 19 września

Czas na zgłoszenia do programu “Czyste powietrze” już od 19 września. Nabór prowadzony będzie w trybie ciągłym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jest to świetna okazja do uzyskania środków na realizację działań mających na celu poprawę jakości powietrza w Twoim otoczeniu.

  Korzyści z udziału w programie “Czyste Powietrze”

  Uczestnictwo w programie to nie tylko możliwość uzyskania dofinansowania, ale przede wszystkim poprawa jakości powietrza w najbliższym otoczeniu, co korzystnie wpłynie na zdrowie wszystkich mieszkańców. Dodatkowo, decydując się na udział w programie zyskujesz dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań, które pozwolą Ci na zwiększenie efektywności energetycznej budynku.

   Procedura zgłaszania do programu

   Zgłaszanie do programu jest prostym i intuicyjnym procesem, który można zrealizować zarówno drogą elektroniczną, jak i papierową. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz dostępny na stronie internetowej Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ważne jest, aby precyzyjnie określić potrzeby budynku, aby uzyskać optymalne dofinansowanie.

    Nasza firma Audytomat oferuje wsparcie w procesie zgłaszania do programu 'Czyste Powietrze'. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w wypełnieniu wniosku oraz w wykonaniu audytu energetycznego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług.

     Kalkulator dotacji Czyste Powietrze

     Sprawdź ile możesz uzyskać w ramach dofinansowania

     Podziel się artykułem na social media:

     Blog

     Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.