Program Energia Plus 2023 to propozycja dla przedsiębiorców pragnących zainwestować w fotowoltaikę. Można uzyskać dofinansowanie, ale obowiązują pewne warunki. Wśród nich kluczową rolę odgrywa świadectwo energetyczne.

Na czym polega program Energia Plus 2023?

Program Energia Plus 2023 to inicjatywa mająca na celu wspieranie inwestycji w fotowoltaikę. Skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców. Najważniejszą jego częścią jest dotacja, którą można otrzymać na sfinansowanie projektu.

  Jakie warunki należy spełnić?

  Aby wziąć udział w programie Energia Plus 2023, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Przede wszystkim, potrzebny będzie dokument potwierdzający efektywność energetyczną - świadectwo energetyczne.

   Forma i wysokość dotacji w ramach programu Energia Plus 2023

   Określone w programie dotacje są różne i mogą się wahać w zależności od wielu czynników. Wszystko zależy od efektywności energetycznej, stąd też wymóg posiadania świadectwa energetycznego.

    Podsumowanie

    Program Energia Plus 2023 to doskonała okazja dla przedsiębiorców chcących zainwestować w fotowoltaikę. Kluczowe będzie spełnienie wszystkich warunków, w tym posiadanie aktualnego świadectwa energetycznego.

     Zamów świadectwo lub audyt energetyczny w Audytomacie!

     Oferujemy wykonanie świadectw i audytów energetycznych online. Dokumenty wykonujemy we współpracy z certyfikowanymi i doświadczonymi audytorami, a zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

     📄 Posiadasz już świadectwo energetyczne? Zweryfikuj za darmo jego autentyczność! ✅

     Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności swojego świadectwa energetycznego, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które pozwoli Ci na weryfikację Twojego świadectwa przez naszych ekspertów.

     Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na udostępnienie swoich danych oraz kontakt w sprawie weryfikacji autentyczności świadectwa.

     Podziel się artykułem na social media:

     Blog

     Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.