Cele programu 'Moje Ciepło'

Program 'Moje Ciepło' to rządowy program dofinansowania do pomp ciepła w domach jednorodzinnych. Program ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej budynków i oszczędność energii domowej.

  Rodzaje przedsięwzięć w ramach programu

  W ramach programu 'Moje Ciepło' można otrzymać dofinansowanie na zakup i montaż pomp ciepła, wykonanie audytu energetycznego oraz przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej. Dofinansowanie udzielane jest w formie bezzwrotnej dotacji.

   Potencjalni beneficjenci programu 'Moje Ciepło'

   Z programu 'Moje Ciepło' mogą korzystać wszyscy właściciele jednorodzinnych domów mieszkalnych. Beneficjenci mogą liczyć na dofinansowanie w wysokości 45% kosztów kwalifikowanych.

    Znaczenie świadectwa energetycznego w ramach programu

    Świadectwo energetyczne jest dokumentem, który potwierdza efektywność energetyczną budynku. W przypadku aplikowania o dofinansowanie na pompy ciepła w ramach 'Moje Ciepło', konieczne jest dostarczenie świadectwa energetycznego pokazującego potencjał oszczędności energetycznych.

     Zamów świadectwo lub audyt energetyczny w Audytomacie!

     Oferujemy wykonanie świadectw i audytów energetycznych online. Dokumenty wykonujemy we współpracy z certyfikowanymi i doświadczonymi audytorami, a zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski.

     📄 Posiadasz już świadectwo energetyczne? Zweryfikuj za darmo jego autentyczność! ✅

     Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności swojego świadectwa energetycznego, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, które pozwoli Ci na weryfikację Twojego świadectwa przez naszych ekspertów.

     Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na udostępnienie swoich danych oraz kontakt w sprawie weryfikacji autentyczności świadectwa.

     Podziel się artykułem na social media:

     Blog

     Sprawdź artykuły napisane przez naszych ekspertów w dziedzinie świadectw i audytów energetycznych.